VAS samt SKÅL, glas, Orrefors, signerade.

234996. VAS samt SKÅL, glas, Orrefors, signerade.

Höjd ca 12,5 - 24,5 cm.

Bruksslitage. Skål med mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 12,5 - 24,5 cm.

Antal besök: 624