2349617. SKÅP, valnöt, 1900-talets första hälft.
Skåp med 4 lådor och bakomvarande förvaring med hyllplan.
Höjd ca 208 cm, bredd 114 cm, djup 53 cm.
Vänligen kontakta egen transportör för detta skåp som väger över 150 kg.
Hanteringsspår, del av dekor saknas, repor och jack.