STOLAR, 4 st, 1900-talets mitt, Hans Olsen, Frem Røjle, Danmark.

23495. STOLAR, 4 st, 1900-talets mitt, Hans Olsen, Frem Røjle, Danmark.

Stomme i jakaranda med sits i svart konstläder. Brännmärkta Frem Røjle made in Denmark.

Omfattande skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 402