VÄGGUR, nyrenässans, sekelskiftet 1900.

234955. VÄGGUR, nyrenässans, sekelskiftet 1900.

Svarvad dekor med löstagbara dekorelement
Höjd 90 cm.

Bruksskick, repor, slitage, 2 lagningar
Ej funktionstestat.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 90 cm.

Ej funktionstestat.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 098