KARTELL. Bordslampa Bourgie.

KARTELL. Bordslampa Bourgie.
2349462. KARTELL. Bordslampa Bourgie.

Formgiven av Ferrucio Laviani. För tre ljuspunkter, plast med "guldfinish". Märkt. 2010-tal. Höjd ca 78 cm. ej funktionstestad.

Ringa bruksspår, mindre slitage på skärm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 584