VÄGGUR i gustaviansk stil, 1900-tal.

234936. VÄGGUR i gustaviansk stil, 1900-tal.

Väggklocka i förgylld träskuren dekor med pastellage
Höjd 60 cm
Pendel och nyckel medföljer.

Bruksskick, repor, sliten förgyllning
Lösa detaljer
Glas över urtavla saknas, gångjärn saknas
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 60 cm
Pendel och nyckel medföljer.

Lösa detaljer
Ej funktionstestad.

Antal besök: 1 221