TINA ELFAST. Stilleben, akvarell, signerad.

234933. TINA ELFAST. Stilleben, akvarell, signerad.

34 x 19 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

34 x 19 cm.

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 819