PALL, 1900-tal. Etikettmärkt Oy Stockmann AB.

23493. PALL, 1900-tal. Etikettmärkt Oy Stockmann AB.

Höjd 40 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 40 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 337