KRISTALLKRONA, 1950/60-tal.

KRISTALLKRONA, 1950/60-tal.
234907. KRISTALLKRONA, 1950/60-tal.

Takarmatur i utskuren gulmetall och 4 våningar
1 ljuspunkt
Höjd till kopp ca 45 cm.

Bruksskick
El ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 ljuspunkt
Höjd till kopp ca 45 cm.

Bruksskick
El ej funktionstestad.

Antal besök: 1 123