FAT, glas, Chribska, daterad -92, Erik Höglund.

234887. FAT, glas, Chribska, daterad -92, Erik Höglund.

Höjd 8 cm.
Längd diagonalt ca 34cm.

Bruksslitage.
Repor förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 8 cm.
Längd diagonalt ca 34cm.

Bruksslitage.
Repor förekommer.

Antal besök: 965