ADOLF BEER. Olja på duk, 1800-tal, signerad och daterad Ad. Beer. -83.

234880. ADOLF BEER. Olja på duk, 1800-tal, signerad och daterad Ad. Beer. -83.

Konstnär född 1856, död 1912 i Stockholm.
39 x 25,5 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

39 x 25,5 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 2 521