BYST, efter antiken, gips, 1900-tal.

23488. BYST, efter antiken, gips, 1900-tal.

Höjd 49 cm.

Slitage, skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 49 cm.

Slitage, skada.

Antal besök: 5 749