BÄDDSOFFA, 1960/70-tal.

BÄDDSOFFA, 1960/70-tal.
2348417. BÄDDSOFFA, 1960/70-tal.

Mått ca: 199x80x85 cm.

Ytslitage, ytsmuts, någon fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca: 199x80x85 cm.

Antal besök: 1 999