PER HÖRBERG. Självporträtt. Etsning, monogramsignerad i plåten.

234833. PER HÖRBERG. Självporträtt. Etsning, monogramsignerad i plåten.

Ca. 15,5x14,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 15,5x14,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 327