FICKUR, guld double, Hamilton "Electric Railway Special", 1900-talets första halva.

234821. FICKUR, guld double, Hamilton "Electric Railway Special", 1900-talets första halva.

"Electric Railway Special", märkt Hamilton Watch Co. Lancaster Pa. 17 jewels. Kedja, gul metall, längd 28 cm.

Bruksslitage. Rempor. Märken. Repigt glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 362