PARTI BIJOUX, ca 30 delar, 1900-talet.

234819. PARTI BIJOUX, ca 30 delar, 1900-talet.

Samling blandade smycken
13 halsband, 10 broscher, 4 berlocker, ett par manchettknappar, några örhängen i clipsmodell.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Samling blandade smycken

Bruksskick.

Antal besök: 664