FICKUR med KEDJA, 14 guld, 1900-talets första halva.

234803. FICKUR med KEDJA, 14 guld, 1900-talets första halva.

Diameter 48,5 mm, diameter 71 gram. Kedja, 14k guld, längd 31 cm, vikt 8 gram.

Bruksslitage. Repor. Märken. Gravyr med dedikation.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 657