ARMBANDSUR, Certina DS-5, Quartz.

2347936. ARMBANDSUR, Certina DS-5, Quartz.

Guld på stål.
Urtavlans bredd ca 3cm.

Bruksslitage, repor och märken. Armband senare.
Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Guld på stål.
Urtavlans bredd ca 3cm.

Antal besök: 1 446