EUGENE-CHARLES CABAN. Miniatyrmålning, 1800-tal, signerad.

2347903. EUGENE-CHARLES CABAN. Miniatyrmålning, 1800-tal, signerad.

Rammått: ca 14 x 11 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått: ca 14 x 11 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 667