FÅTÖL, Engell, Danmark.

FÅTÖL, Engell, Danmark.
2347819. FÅTÖL, Engell, Danmark.

Sitthöjd 41, rygghöjd 105 cm.

Bruksslitage samt smärre träskador på ett bakben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 41, rygghöjd 105 cm.

Antal besök: 383