BYRÅ, 1800-tal.

BYRÅ, 1800-tal.
234775. BYRÅ, 1800-tal.

Ca. längd 109, bredd 50, höjd 90 cm.

Slitage, skador, kraftigt maskstungen.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
234775. BYRÅ, 1800-tal.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 669