RÄKNEMASKIN, Original-Odhner, serienummer 229-840022.

2347664. RÄKNEMASKIN, Original-Odhner, serienummer 229-840022.

Längd ca 37 cm.

Bruksslitage, repor, märken, fläckar. Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 37 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 960