2347356. FORD, bilbroschyrer, 1990/2000-tal.
En flyttlåda full med blandade bilbroschyrer och bilfoldrar från bilmärket Ford.
Dubbletter förekommer.
De flesta svenska men även andra språk finns med, många dubbletter är på olika språk.
Varierat bruksslitage.
Ej fullständigt genomgånget.
Dubbletter förekommer.
Varierat bruksslitage.
Ej fullständigt genomgånget.