SCANIA, bilbroschyrer, 1990/2000-tal.

2347340. SCANIA, bilbroschyrer, 1990/2000-tal.

En flyttlåda full med blandade bilbroschyrer och bilfoldrar från bilmärket Scania, bla tre boxar.
Dubbletter förekommer.
De flesta svenska men även andra språk finns med, många dubbletter är på olika språk.

Varierat bruksslitage.
Ej fullständigt genomgånget.

Tema

Bilbroschyrer och bensinmacksmemorabilia

Gör en kostnadsfri värdering!

Dubbletter förekommer.

Varierat bruksslitage.
Ej fullständigt genomgånget.

Tema

Antal besök: 574