PALL, furu, 1900-tal.

PALL, furu, 1900-tal.
2346764. PALL, furu, 1900-tal.

Diameter(sits) 28cm, höjd 38cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Auktionisten i Södertälje
Antal besök: 386