BORDSLAMPA, tenn, art deco, 1900-talets första hälft.

234655. BORDSLAMPA, tenn, art deco, 1900-talets första hälft.

Höjd 59 cm.

Ej genomgången samt smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 59 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 542