CHIFFONJE, 1800-tal.

CHIFFONJE, 1800-tal.
234641. CHIFFONJE, 1800-tal.

Längd 108, bredd 47, höjd 117,5 cm.

Slitage, skador, lagningar, maskstungen, klaff slagen, låsen kärvar. Nyckel till klaff saknas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
234641. CHIFFONJE, 1800-tal.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 158