FÅTÖL, Triva, Bengt Ruda för NK, 1950/60 tal.

234616. FÅTÖL, Triva, Bengt Ruda för NK, 1950/60 tal.

Brickmärkt. Klädd i grön textil.

Slitage, smärre skador på textil.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 768