OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på uppklistrad duk, hamnbild, Hoek van Holland, otydligt signerad.

234612. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på uppklistrad duk, hamnbild, Hoek van Holland, otydligt signerad.

46,5x33 cm.

Motiv från Hoek van Holland.

Gör en kostnadsfri värdering!

46,5x33 cm.

Motiv från Hoek van Holland.

Antal besök: 814