VYKORT, bland annat Sverige och Europa.

234552. VYKORT, bland annat Sverige och Europa.

Fotoalbum, Bildmapp över Stockholm, Arbetsbok i geografi samt Solna Hembygdsförenings årsskrift, medföljer.

Slitage, skador, ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 419