BARBORD, vitlack/metall, modern, 2000-tal.

234551. BARBORD, vitlack/metall, modern, 2000-tal.

Höjd 106 cm, diameter på skiva 65 cm.

Smärre repor och slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre repor och slagmärken.

Antal besök: 560