LEKSAKSBILAR, 2 st, plåt, Yonezawa, Japan. 1900-talets mitt.

234545. LEKSAKSBILAR, 2 st, plåt, Yonezawa, Japan. 1900-talets mitt.

Blå och röd Ford Falcon. Längd 23 cm.

Slitage. Repor. Märken. 3 st. däcksidor saknas på den röda Forden.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 024