CARL MALMSTEN. Soffa, "Samsas", 1900-talets andra hälft.

234541. CARL MALMSTEN. Soffa, "Samsas", 1900-talets andra hälft.

Rygghöjd 85 cm.
Längd 180 cm.

Lätt bruksslitage.
2 små fläckar på sittytan.

Carl Malmsten (1888–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 85 cm.
Längd 180 cm.

Lätt bruksslitage.
2 små fläckar på sittytan.

Carl Malmsten (1888–1972)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 289