KISTA PÅ BENSTÄLLNING, mahogny med metalldekor.

234536. KISTA PÅ BENSTÄLLNING, mahogny med metalldekor.

Längd 62, bredd 42, höjd 62 cm.

Bruksslitage samt skador på bakre metalldekor.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 565