TEKANNOR, 2 st, BURKAR med lock, 2st, porslin, Kina.

23450. TEKANNOR, 2 st, BURKAR med lock, 2st, porslin, Kina.

Höjd 10 - 17 cm.

Smärre bruksslitage, stora tekannan med nagg på pipen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 10 - 17 cm.

Antal besök: 871