DRAGSPEL, Zerro Sette, Castelfidardo, 1900-tal.

2344884. DRAGSPEL, Zerro Sette, Castelfidardo, 1900-tal.

Mått ca 48x43x20 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca 48x43x20 cm.

Antal besök: 442