EMIL EKMAN. Skeppsbrott, olja på duk, signerad och daterad 1925.

23446. EMIL EKMAN. Skeppsbrott, olja på duk, signerad och daterad 1925.

54 x 82 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 82 cm.

Antal besök: 2 883