LJUSSTAKAR, ett par, metall, 1800/1900-tal.

234438. LJUSSTAKAR, ett par, metall, 1800/1900-tal.

Troligen zink. Höjd ca 38 cm.

Slitage, färgbortfall. Möjligen senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Troligen zink. Höjd ca 38 cm.

Antal besök: 1 744