BAJONETT, Brescia, Italien.

BAJONETT, Brescia, Italien.
234422. BAJONETT, Brescia, Italien.

Längd ca. 36 cm.
Slida märk Torino 1889.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 36 cm.
Slida märk Torino 1889.

Slitage, skador.

Antal besök: 2 694