VILHELM LUNDSTRÖM. "Still life with yellow pitcher". Färglitografi, signerad och numrerad 51/250.

234398. VILHELM LUNDSTRÖM. "Still life with yellow pitcher". Färglitografi, signerad och numrerad 51/250.

Stilleben. Ca. 64x45 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stilleben. Ca. 64x45 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 3 173