FÅTÖLJ, 1800/1900-TAL.

FÅTÖLJ, 1800/1900-TAL.
23439. FÅTÖLJ, 1800/1900-TAL.

Klädd i grön plysch.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
23439. FÅTÖLJ, 1800/1900-TAL.

Klädd i grön plysch.

Slitage.

Antal besök: 876