2343784. SWAROVSKI: LOVELOTS - HERTIG ANKAN.
nummer 1041298, i grön fasetterad kristall, med ljusare näbb och fötter och med svarta ögon, signerad och daterad på basen, 10 cm hög i originalförpackning.