SWAROVSKI: LOVELOTS - HERTIG ANKAN.

2343784. SWAROVSKI: LOVELOTS - HERTIG ANKAN.

nummer 1041298, i grön fasetterad kristall, med ljusare näbb och fötter och med svarta ögon, signerad och daterad på basen, 10 cm hög i originalförpackning.

utmärkt skick
box begagnat skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

utmärkt skick
box begagnat skick.

Rushbrooks Auctioneers
Antal besök: 355