BÄNK, teak, 1950/60-tal.

BÄNK, teak, 1950/60-tal.
234314. BÄNK, teak, 1950/60-tal.

Höjd 40 cm. Längd 109 cm. Bredd 29 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 896