BYRÅ, så kallad herrbyrå, 1800-tal.

234300. BYRÅ, så kallad herrbyrå, 1800-tal.

Olika beslag. Längd 78 bredd 53 höjd ca 148,5 cm.

Slitage, fläckar, skador. Kompletterade beslag.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 380