FILMKAMERA, Bolex Paillard 16 mm.

234289. FILMKAMERA, Bolex Paillard 16 mm.

Höjd ca 25,5 cm
Kommer i väska.

Bruksskick
Ej funktionstestad
Väska med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 25,5 cm
Kommer i väska.

Bruksskick
Ej funktionstestad
Väska med slitage.

Antal besök: 3 399