ERIK KIRKEGAARD. Karmstol, Danmark, 1950/60-tal.

234249. ERIK KIRKEGAARD. Karmstol, Danmark, 1950/60-tal.

Etikettmärkt. Teakträ. Bredd 61 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 2 259