STIG BLOMBERG. "Tidningspojken", skulptur, brons, signerad.

234247. STIG BLOMBERG. "Tidningspojken", skulptur, brons, signerad.

Gjutarmärkt H. Bergman.
Höjd ca 20 cm.

Bruksslitage.

Stig Blomberg (1901–1970)

Gör en kostnadsfri värdering!

Gjutarmärkt H. Bergman.
Höjd ca 20 cm.

Bruksslitage.

Stig Blomberg (1901–1970)

Antal besök: 3 181