PARTI KOPPAR OCH MÄSSING, 8 delar, 1800/1900-tal.

234234. PARTI KOPPAR OCH MÄSSING, 8 delar, 1800/1900-tal.

1 par ljusstakar Reijmyre, höjd ca 7 cm.
Kopparföremål bestående bland annat av kaffekanna, formar och gryta.

Slitage. Skador och lagningar på koppar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 695