BYRÅ, mahognyfanér, 1800-tal.

BYRÅ, mahognyfanér, 1800-tal.
23423. BYRÅ, mahognyfanér, 1800-tal.

Nyckel finns, längd 100, bredd 46, höjd 84 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Antal besök: 883