JOHN JON AND. Porträtt av Knut Ström, litografi, signerad och numrerad 103/150.

234216. JOHN JON AND. Porträtt av Knut Ström, litografi, signerad och numrerad 103/150.

Bildyta 43 x 30 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 43 x 30 cm.

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 381